Левски направи Х в Австрия

Футболният тим на Левски София постигна реми срещу отбора на Матерсбург при втората си контролна среща на лагера в Австрия. Двубоят се игра на стадиона в град Линдабрун, където са отседнали столичаните. Крайният резултат на вчрашния мач бе 1:1 като първия гол за левскарите бе дело на черната перла Де Карвальо в 30-тата минута.

Михаел Мориц от състава на австрийците върна едно попадение през второто полувреме (69 мин.) но за повече не остана време. Левски направи още няколко опасни атаки, с което даде ясна заявка, че се готви усилено за предстоящото си участие в Лига Европа, което стартира още на 04.07.2013 срещу казахстанския състав на Иртиш Павлодар.

В четвъртък синьо-белите ще изиграят третия си приятелски мач този път срещу претенциозния тим на Металург Донецк. В  19:00 е началният час на срещата. Не пропускайте да прочетете актуалните вести и утре, когато ще дадем още информация около престоя на Левски в Австрия.

Подробности спрямо жребия на българските отбори и участието им в евротурнирите очаквайте само в нашия интернет портал за българска и чуждестранна  телевизия. С наша помощ може да гледате мачовете на живо, така че гответе се за едно горещо футболно лято. Надяваме се емоциите да бъдат положителни и вие да се забавлявате на макс.